Historia

FOTOKOMÓRKA

 

"Fotokomórka" to grupa entuzjastów fotografii  w różnym przedziale wiekowym.

Zajmujemy się tworzeniem własnych koncepcji i wizji o dość osobliwych tytułach i często zmiennej formie. Istotnym elementem naszej pracy jest zachowanie naturalności spojrzenia w opozycji do bardzo zmanipulowanego świata fotografii w mediach czy reklamie. Nie oznacza to jednak, że nie uczymy się fotograficznej obróbki graficznej.


Kierując się kreatywnością, skupiając się na estetyce i efektywności naszych działań stwarzamy miejsce do wyrażania własnych emocji, do czego zachęcamy i innych.  Przełamujemy własne ograniczenia, staramy się odważyć podczas pracy jako fotografowie. Czerpiemy z wiedzy znanych postaci świata fotografii. Inspiruje nas sztuka. Inspirują nas marzenia. Inspirujemy się nawzajem!

2 sezon Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. SiudejaFOTOMONTAZFOTOSFERA, autor: W. SiudejaFOTOSYNTEZA, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. Siudejapalakat Fotokomórki, autor: W. SiudejaWystawa PLENER, autor: W. SiudejaWystawa PORTRET, autor: W. Siudeja
  • Data aktualizacji: 2020-12-30 12:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 909 955