WYDARZENIA KULTURALNE

Pokaz Iluzji

Jeśli w czasach pandemii brakuje Ci pomysłu na spędzenie wolnego czasu to zapisz się na Pokaz Iluzji online z Piotrem Szumnym i poczuj magię tuż obok siebie! Już 22 grudnia o 19:00 na platformie Zoom.

Prezentowane będą efekty iluzjonistyczne w klimacie mikołajkowo-świątecznym. Pokaz jest interaktywny, widzowie czynnie w nim uczestniczą, mogą nawet wykonać sztuczkę magiczną przy użyciu swoich rąk.

 

Pokaz odbędzie się w czasie rzeczywistym na platformie Zoom. Wystarczy pobrać darmową aplikację na swój komputer. Przed spotkaniem zostaną rozesłane linki do uczestników, wcześniej trzeba się jednak zapisać telefonicznie: 77 465  11 39 lub mailowo: sekretariat@dk.ozimek.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Pokaz jest familijny więc mogą w nim uczestniczyć zarówno najmłodsi jak i ich rodzice czy dziadkowie. Serdecznie zapraszamy!

 

O artyście:

Iluzjonista Piotr Szumny należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich. Niebanalny styl i doświadczenie sceniczne przekładają się na jakość jego pokazów sprawiając, że stają się one magiczną perełką sztuki iluzji i są marką samą w sobie. W swojej kolekcji rekwizytów, książek o iluzji i wymyślonych przez siebie efektów posiada również zbiór trofeów zdobytych na wielu przeglądach konkursowych Kongresów iluzjonistów zarówno Polskich jak i zagranicznych plasując się kilka razy na pierwszym miejscu. Pojawiał się również kilkukrotnie w programach telewizyjnych oraz był gościem stacji radiowych. Piotr Szumny od ponad 20 lat bawi i wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce zbierając gromkie brawa i słowa uznania, a specyficzne poczucie humoru i swoboda sceniczna to atuty, które pozytywnie wyróżniają Piotra Szumnego spośród innych artystów i są znakomitym dopełnieniem jego nieprzeciętnych umiejętności.

  • Data aktualizacji: 2020-12-30 12:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 910 006